Posiadał kilkadziesiąt porcji amfetaminy i extasy

Trzy lata więzienia grożą 33-letniemu mieszkańcowi Siedlca, koło Kostrzyna, który posiadał znaczne ilości narkotyków.

Fot. Komisariat Policji w Kostrzynie

– W dniu 5 maja około północy funkcjonariusze z ogniwa prewencji Komisariatu Policji w Kostrzynie na jednym z parkingów w Siedlcu zauważyli mężczyznę, który przebywał w samochodzie bez określonego celu. Policjanci wylegitymowali mężczyznę, a z uwagi na jego nerwowe zachowanie postanowili dokonać kontroli osobistej oraz przeszukać pojazd, w którym mężczyzna przebywał. Funkcjonariusze ujawnili ok. 40 gram substancji psychotropowych amfetaminy oraz tabletek extasy – wyjaśnia asp. sztab. Piotr Kubicz z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Kostrzynie.

Biegli sprawdzają, czy 33-letni mieszkaniec Siedlca w gminie Kostrzyn nie rozprowadzał narkotyków.

– Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komisariatu Policji w Kostrzynie, gdzie następnego dnia usłyszał 40 zarzutów, polegających na posiadaniu i udzielaniu substancji psychotropowych. Przyznał się do stawianych zarzutów, złożył obszerne wyjaśnienia. W tej chwili prowadzone jest postępowanie, mające na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności sprawy – zaznacza asp. sztab. Piotr Kubicz z kostrzyńskiej policji.

To już trzecie w tym roku na terenie gminy Kostrzyn zatrzymanie osób podejrzanych o posiadanie i sprzedaż narkotyków. W styczniu mundurowi zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kostrzyna, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad kilogram suszu roślinnego oraz kilkaset gram białego proszku, tabletki, oraz inne substancje, które zakwalifikowano jako marihuanę, amfetaminę i heroinę.

Skomentuj wiadomość

Szukamy dziennikarza - reportera
Szukamy dziennikarza - reportera