Zalasewo: Kórnicka będzie zamknięta

Z utrudnieniami w ruchu w podswarzędzkim Zalasewie muszą liczyć się kierowcy, ale też pasażerowie Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej.

Map. UMiG Swarzędz

Jak informuje swarzędzki ratusz w związku z poprawą warunków atmosferycznych układana będzie nawierzchnia w ciągu ulicy Kórnickiej w Zalasewie.

Do poniedziałku włącznie droga będzie zamknięta na odcinku od Glebowej do Mokrej. Objazd prowadzić będzie ulicami: Graniczną, Kupiecką, Planetarną i Transportową. Ulicą Kórnicką w Zalasewie będą mogły poruszać się tylko pojazdy dojeżdżające do posesji.

Swoje trasy zmienią również autobusy linii nr 484 i 494, które pojadą ulicami: Transportową i Planetarną. Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach wzdłuż ul. Planetarnej.

Ważna informacja również dla kierowców dojeżdżających na swarzędzki cmentarz komunalnych oraz do Gortatowa. W poniedziałek rozpoczęła się budowa kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy Cmentarnej. Jezdnia została zwężona do połowy szerokości pasa, a ruch odbywa się wahadłowo przy sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia w tym miejscu Swarzędza potrwają kilka tygodni.

Map. UMiG Swarzędz
RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska