Park Handlowy Multibox w Szamotułach już otwarty

Materiał sponsorowany

4 listopada otwarto największy kompleks handlowy w Szamotułach. W samym centrum, na terenie dawnej fabryki mebli pomiędzy ulicą Dworcową i aleją Jana Pawła II powstał nowoczesny PARK Handlowy Multibox, marka znana już w kilkunastu miastach Polski.

Multibox to kompleks trzech budynków, w których funkcjonuje 15 popularnych sklepów sieciowych i punktów usługowych.

Znajdziemy tu marki odzieżowe (4F, Sinsay, KiK, CCC, KAES, Martes Sport), drogerię (Rossman), sprzęt gospodarstwo domowego i elektronikę (Euro AGD RTV), jubilera (Michalczak), książki i multimedia (Empik), a także sklep z artykułami dziecięcymi (Smyk). To doskonałe uzupełnienie okolicznej infrastruktury handlowej – supermarketu Biedronka oraz elektromarketu Media Expert. Niebawem pojawi się tutaj także Żabka.

Projektantom Parku – podobnie jak w przypadku innych centrów Multibox – przyświecała idea stworzenia miejsca sprzyjającego przyjemnym i szybkim zakupom. Wszystkie sklepy dostępne są z zewnątrz, a więc nie ma tu typowego dla galerii handlowych tłoku, generowanego przez osoby spędzające w takich miejscach po prostu wolny czas.

W obrębie Multiboxu powstał parking na ponad 100 miejsc, a w ramach inwestycji wybudowano rondo przy ulicy Dworcowej i zmodernizowano ulicę Młyńską. Zastosowane tu rozwiązania nie tylko ułatwiają dostęp do Parku Handlowego, ale i poprawiają komfort życia w tej części miasta.

Inwestorem, wykonawcą oraz docelowym zarządcą jest pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego Zakład Budowlano-Remontowy Budrem, który wybudował również jedenaście podobnych obiektów w Polsce – między innymi w Głogowie, Świeciu, Tczewie i Płońsku.

Wszystkie inwestycje łączy kilka cech wspólnych – powstają w mniejszych miejscowościach jako odpowiedź na zmieniający się, nowoczesny styl życia, i zlokalizowane są w starannie wybieranych miejscach. W każdym przypadku jest to centrum miasta i sąsiedztwo dużego marketu spożywczego, dzięki czemu Multiboxy wpisują się w miasto i uzupełniają jego infrastrukturę.

Doborem sklepów i punktów usługowych zajęła się firma konsultingowa Mallson Polska specjalizująca się w komercjalizacji centrów handlowych i kompleksowym doradztwie na rynku nieruchomości handlowych.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak odwiedzić Park Handlowy Multibox!