Trzcianka: Kolejne sportowe sukcesy!

Bardzo dobre wieści ze sportowych aren – zawodnicy z Trzcianki zajęli czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych zawodach.

Można się cieszyć, bo sukcesów nie brakuje. Zacznijmy od wieści z Ukrainy – w Tarnopolu rozegrano drugą rundę eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Świata. Świetną dyspozycję pokazał Sebastian Kęciński, który zawody ukończył na drugim miejscu.

Powody do świętowania ma również kajakarz Jakub Stepun – nie dał szans konkurentom i w pięknym stylu zdobył mistrzostwo Polski w kategorii K-1 na dystansie 200 m.

Z kolei zawodniczka UKS-u Copal Trzcianka, Oliwia Tomkalska zdobyła złoty medal mistrzostw LZS w Spale. Nie miała sobie równych w kategorii do 49 kg. Zwycięstwo dał jej wynik 106 kg w dwuboju.

Sportowcy nie spoczywają na laurach i już przygotowują się do kolejnych startów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej Trzcianki.