Huragan lepszy od Polonii !

Huragan Pobiedziska jest już na prostej drodze do mistrzowskiego tytułu w grupie pierwszej wielkopolskiej V ligi.

Fot. M.Wolski

Spotkanie w Chodzieży zakończyło się wynikiem 3-1 dla Huraganu Pobiedziska, mimo że to Polonia prowadziła 1-0.

Trener Huraganu Pobiedziska, Paweł Kutynia studzi emocje i przypomina, że do końca sezonu jego drużynę czeka jeszcze sześć meczów.

Z kolei trener chodzieskiej Polonii, Sergiusz Grabowski, nie krył zawodu po przegranym meczu.

Gra toczy się jednak dalej. W najbliższej kolejce Huragan podejmie u siebie drugą w tabeli Pogoń Łobżenica, nad którą ma 4 punkty przewagi, z kolei zajmująca trzecie miejsce Polonia Chodzież zagra z rywalem „zza miedzy”, czyli Orkanem Śmiłowo.

Czwarta w tabeli Noteć Czarnków wygrała w tej kolejce u siebie z GLKS Wysoka 2-0.

Na piątym i szóstym miejscu z taką samą liczbą punktów pozostają Zamek Gołańcz i Błękitni Wronki. Zamek pokonał 6-1 Spartę Szamotuły, z kolei Błękitni wygrali bardzo ważny i trudny mecz z Pogonią Łobżenica 2-1.

V liga Red Box, grupa: wielkopolska I

kolejka 30 – 29-30 maja – WYNIKI

  • Zamek Gołańcz 6-1 Sparta Szamotuły
  • Leśnik Margonin 4-1 Sparta Złotów
  • Błękitni Wronki 2-1 Pogoń Łobżenica
  • Polonia Chodzież 1-3 Huragan Pobiedziska
  • Sparta Oborniki 1-1 Orkan Śmiłowo
  • Wełna Skoki 6-1 Lechita Kłecko
  • 1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Płomień Połajewo
  • Noteć Czarnków 2-0 GLKS Wysoka
  • Concordia Murowana Goślina 3-2 Czarni Czerniejewo

Kolejka 31 – 3 czerwca

  • Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki 14:00
  • Czarni Czerniejewo – Noteć Czarnków 11:30
  • GLKS Wysoka – 1922 Lechia Kostrzyn 16:00
  • Płomień Połajewo – Wełna Skoki 16:00
  • Lechita Kłecko – Sparta Złotów 16:00
  • Leśnik Margonin – Sparta Szamotuły 11:00
  • Zamek Gołańcz – Sparta Oborniki 11:00
  • Orkan Śmiłowo – Polonia Chodzież 15:00
  • Huragan Pobiedziska – Pogoń Łobżenica 16:00

Kolejka 32 – 5-6 czerwca

  • Zamek Gołańcz – Polonia Chodzież 16:00
  • Leśnik Margonin – Sparta Oborniki 11:00
  • Błękitni Wronki – Huragan Pobiedziska 17:00
  • Pogoń Łobżenica – Orkan Śmiłowo 17:00
  • Sparta Szamotuły – Lechita Kłecko 11:00
  • Sparta Złotów – Płomień Połajewo 16:00
  • Wełna Skoki – GLKS Wysoka 11:00
  • 1922 Lechia Kostrzyn – Czarni Czerniejewo 11:00
  • Noteć Czarnków – Concordia Murowana Goślina 16:00

Skomentuj wiadomość