Nie będzie prądu

Z powodu prac konserwacyjnych dziś do godz. 15 prądu nie będą mieli mieszkańcy ulicy Kórnickiej i Wspólnej w Zalasewie. Z przerwami w dostawie energii elektrycznej muszą liczyć się dziś także mieszkańcy centrum Kostrzyna, ulicy Tysiąclecia i Poznańskiej w Pobiedziskach. Z kolei do godz. 15 prądu nie będą mieli odbiorcy w Kaźmierzu przy ul. Poznańskiej, Szkolnej, Zaułek i Krętej, a także ulic: Nad Strugą, Obornickiej i Winiary w Rożnowie w gm. Oborniki oraz ulicy Mickiewicza we Wronkach.

Fot. materiały prasowe

Enea Operator Systemu Dystrybucyjnego informuje o przerwach w dostawie energii elektrycznej w związku z pracami konserwacyjnymi:

19 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 15:00
Zalasewo: ul. Kórnicka od 185 do 197 nieparzyste, 198, 200, dz. 204/1, dz. 60/3, ul. Wspólna.

19 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 08:30 i 11:30 – 12:00
Kostrzyn ul. Kościelna, Rynek nr 15-19 Szymańskiego 3, Poznańska 1, 3, 5

19 listopada 2020 r. w godz. 12:30 – 18:30
Pobiedziska ul. Tysiąclecia nr 22, Poznańska nr 2b

19 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
Kaźmierz ul. Poznańska 1. ul. Szkolna od 1 do 21, 23, 25, 27, 28. ul. Zaułek. ul. Kręta 4, działka nr 212/1.

19 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Oborniki miejscowość Rożnowo ul. Nad Strugą od 1 do 5, 8, działki 103, 232/1, przepompownia; ul. Obornicka 1, GDDKiA; ul. Winiary od 1 do 4, 6, 8,
działki 240/11, 240/13, 240/18, 240/19,240/38; ul. Winiary działka 240/14; cała ul. Boczna

19 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
20 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
Damasławek ul. Grunwaldzka, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.

19 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:30 i w godz. 17:30 – 18:30
Biała działka 909/39, ul. Dolne Podwórze 1 do 5, działka 888/4, ul. Gorzelniana 1 do 23, ul. Radolińska 1 do 35, Przepompownia, ul. Górne Podwórze 13, 14, działki 909/36, 909/39, ul. Parkowa 1.

19 listopada 2020 r. w godz. 12:30 – 16:30
gm. Krzyż Wielkopolski, Mostniki, Przesieki 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17A, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 33, 36, działki 38/2, 59/15, 179, 203/2, 210/1, 412/2, 426/2, 426/4, 426/5, 431/4, 431/5, 431/7, 431/8, 431/9, 431/10, 431/19, 431/20, 431/22, 431/23, 431/25, 431/26, Zacisze 1, 2, 3, gm. Dobiegniew, Stare Osieczno 1, 2, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 29, działki 2/1, 43, 47, 64, 611/1,

19 listopada 2020 r. w godz. 13:00 – 16:00
Wronki ul. Mickiewicza działki 1220 do 1225, Garaże.

20 listopada 2020 r. w godz. 09:00 – 13:00
Wronki ul. Rolna 1 do 17.

20 listopada 2020 r. w godz. 09:00 – 13:00
Miasteczko Krajeńskie ul. Słoneczna 1 do 17, działka 1316/3, ul. Drzymały 14, 15.

20 listopada 2020 r. w godz. 09:00 – 15:00
Chodzież ul. Tadeusza Kościuszki 32, działka 1812/5.

20 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 13:00
Jasin: ul. Laurowa bez 17, 19, 21, ul. Bazyliowa 2, 3, 6, 8.

20 listopada 2020 r. w godz. 06:30 – 08:00 i 16:00 – 17:30
Pobiedziska ul. Goślińska, Nad Jeziorem, Biezdruchowska, Nowa, Na stoku, Tysiąclecia, Kiszkowska, Fabryczna nr 12, 14, 16, 4, 2A, 8, 20, Odnowiciela nr 9, 11, 13, 15-28 NADROŻNO nr 1a, 10, 47

20 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 16:00
Pobiedziska ul. Goślińska nr 10, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 48a, 5, 50, 8, 8A, 9, dz.53/1, dz.73

21 listopada 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
Nowa Wieś Ujska działka 412/12, 414.

21 listopada 2020 r. w godz. 10:30 – 14:30
Piła ul. Kilińskiego 12 do 16, ul. Staromiejska 14A, działka 369/3, garaż.

Skomentuj wiadomość