„Skarbówki” pomogą w zakresie Polskiego Ładu

Od wtorku w urzędach skarbowych działają specjalne dyżury podatkowe w zakresie Polskiego Ładu.

Fot. Pixabay

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie wyjaśnia Małgorzata Spychała-Szuszczyńska, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Informacje o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie można również uzyskać pod numerem specjalnej infolinii 22 765 64 64 oraz w Krajowej Informacji Skarbowej pod numerem: 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych).

W wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomione zostały specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronach poszczególnych urzędów w serwisie www.wielkopolskie.kas.gov.pl.

Również system rezerwacji wizyt dostępny na stronie wizyta.podatki.gov.pl został rozbudowany o nową tematykę. Od 11 stycznia można w nim rezerwować wizyty dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.

RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska