Strongmani, antyterroryści i Roksana Węgiel

Zawody siłaczy, pokaz antyterrorystów, okazała wystawa sprzętu straży pożarnej i na finał koncert Roksany Węgiel – takie atrakcje czekały na uczestników Pikniku Patriotycznego „Polska to brzmi dumnie”, który odbył się w Margoninie.

Fot. Marek Wolski

Sygnałem do rozpoczęcia Pikniku było lądowanie na płycie stadionu Leśnika Margonin skoczka spadochronowego z wielką biało-czerwoną flagą. Chwilę później rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Strongman Amatorów, których organizatorem był Gladiator Strong Marcin Wlizło.

W przerwach między poszczególnymi konkurencjami widzowie mogli podziwiać m.in. dynamiczny pokaz w wykonaniu policyjnej jednostki antyterrorystycznej BOA oraz prezentację przygotowaną przez kluby Capoeira Brasil z Piły, Poznania, Gostynia i Świnoujścia.

Równolegle można było dotknąć i wejść do wojskowego Rosomaka oraz podziwiać sprzęt, którym na Piknik Patriotyczny do Margonina przyjechali strażacy z Wielkopolski.

Osoby żądne większych wrażeń mogły skorzystać z przelotów śmigłowcem. Niemałej adrenaliny dostarczyły też pokazy kaskaderów na koniach z Grupy Apolinarski.

Muzyczną gwiazdą i podsumowaniem Pikniku Patriotycznego w Margoninie był koncert Roksany „Roxie” Węgiel.

RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska