Wiceburmistrz Murowanej Gośliny bił się…

Zastępca burmistrza Murowanej Gośliny, Radosław Szpot stoczył walkę bokserską, by pomóc chorym 10-letnim bliźniakom i zebrać środki na terapię i rehabilitację braci.

Fot. Radosław Szpot/facebook

Sobotnia walka bokserska zakończyła się remisem. Ze wstępnych danych wynika, że w sumie udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych na rzecz Kacpra Pawlisiaka, który choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce połowicze z niedowładem lewostronnym. U drugiego bliźniaka, Oliwiera zdiagnozowano autyzm dziecięcy, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym i głuchotę prawostronną.

Okazuje się, że gośliński wiceburmistrz już wcześniej trenował boks. Rozmowa z Radosławem Szpotem, p.o. burmistrza miasta i gminy Murowana Goślina:

Dodajmy, że samorządowcem, który często bierze udział w walkach bokserskich jest prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Boksował się on m.in. z Dariuszem Michalczewskim czy Przemysławem Saletą. Każdemu wydarzeniu przyświecał zawsze cel charytatywny.

Kto wie być może kiedyś na ringu spotkają się prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak i wiceburmistrz Murowanej Gośliny Radosław Szpot?

Fot. Radosław Szpot/facebook
RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska