Dla Nikosia i Jasia zagrają z rozmachem! W Ryczywole ruszają przygotowania do „Mocy Muzyki – Gramy z Serduchem”

Choć za oknami chłodna aura, to w Ryczywole już teraz rozpoczęło się wielkie odliczanie do 10 czerwca, kiedy to po raz czwarty słońce zaświeci mocniej niż zwykle – a to wszystko w szlachetnym celu. Ruszyły przygotowania do IV edycji imprezy pt. „Moc Muzyki-Gramy z Serduchem”. To oddolna inicjatywa mieszkańców Ryczywołu i okolic, którzy łączą siły, by wspólnie pomóc potrzebującym ze swojego regionu. Tym razem cała akcja będzie zadedykowana Nikosiowi i Jankowi – chłopcom, którzy od urodzenia zmagają się z wieloma ciężkimi chorobami.

Dlaczego przygotowania do tej czerwcowej imprezy trwają już teraz? To wyjaśnia jeden z organizatorów Mocy Muzyki Piotr Chmura:

Przypomnijmy, że to nie pierwsza edycja ryczywolskiej Mocy Muzyki z udziałem Radia Wielkopolska. W ubiegłym roku mieliśmy okazję relacjonować trzecią odsłonę tej imprezy, która była zadedykowana 3-letniej Martynce Kubiś. Dzięki mieszkańcom Ryczywołu i okolic oraz wsparciu dobroczyńców udało się wówczas zebrać na rzecz chorującej dziewczynki ponad 43 tysiące złotych. A jak będzie w tym roku? Więcej informacji na temat przygotowań do IV edycji Mocy Muzyki w Ryczywole można znaleźć na zamieszczonym plakacie:

Fot. DJ BENY/Facebook

RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska