Ten mężczyzna napadł na kantor w Chodzieży! Czy go rozpoznajesz?

Chodzieska Komenda Powiatowa Policji opublikowała wizerunek sprawcy napadu na kantor wymiany walut w Chodzieży. Czy go rozpoznajesz?
Fot. KP Policji w Chodzieży

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widniejącego na zdjęciach lub widziały go w dniu zdarzenia, czyli 17 kwietnia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14 (tel. 47 77 45 211) lub z najbliższą jednostką Policji.

Fot. KP Policji w Chodzieży

Przypomnijmy: 17 kwietnia około godziny 14 nieustalony do tej pory mężczyzna grożąc nożem zmusił kasjerkę kantoru, znajdującego się przy chodzieskim Rynku, do wydania pieniędzy. W trakcie ucieczki dogonił go przypadkowy mężczyzna. Doszło do szamotaniny, w trakcie której złodziej porzucił łup – ponad 12 tys. zł – i uciekł.

Fot. KP Policji w Chodzieży

Policja do tej pory nie ustaliła jego tożsamości, dlatego opublikowała na stronie internetowej chodzieskiej Komendy Powiatowej zdjęcia z jego wizerunkiem. Wcześniej policjanci prosili o kontakt osoby, które w dniu rozboju – w środę 17 kwietnia – poruszały się samochodami z włączonymi kamerami po centrum Chodzieży o udostępnienie nagrań.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®