Huczne powitanie lata w Rogoźnie już 1 lipca!

W tym roku lato w Rogoźnie będziemy witać z przytupem. Wszystko rozpocznie się 1 lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przez cały tydzień na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji i wydarzeń specjalnych. Będzie też plenerowe studio Radia Wielkopolska®. 

Lato już jest, a wraz z latem rozpoczynają się wakacje i sezon wydarzeń plenerowych. A w tym roku Rogoźno przygotowało dla Was po pierwsze masę atrakcji, a po drugie sporo niespodzianek. To będzie wyjątkowe lato w Rogoźnie. Sprawdźcie sami!

Harmonogram – lato w Rogoźnie

Rozpoczniemy w sobotę, 1 lipca pierwszym rogozińskim zlotem motoryzacyjny. To wydarzenie dla wszystkich fanów motoryzacji, ale nie tylko. A wieczorem, od godziny 19:00 festiwal muzyki klubowej SUMMER BEACH, na którym wystąpią między innymi Goście COVER BAND. 

W poniedziałek odbędzie się wernisaż wystawy „Rogoźno między słowami”, następnie we wtorek trening siatkówki plażowej z Ośrodkiem Kultury i Rekreacji oraz koncert Kapela Tu My z Doliny Wełny. Środa to miejskie podchody z harcerzami oraz kino podłogowe w Rogozińskim Centrum Kultury i przegląd horrorów. W czwartek natomiast mamy dla Was odrobinę sportu, czyli trening siatkówki plażowej, a wieczorem koncert na placu. Na piątek 7 lipca zaplanowano piknik na plaży i festiwal baniek mydlanych dla dzieci i dorosłych. A gdy zajdzie słońce możecie zasiąść wygodnie na leżakach, bo czeka na Was na kino plenerowe na plaży. Sobota 8 lipca to huczne zwieńczenie całego tygodnia, a w programie między innymi: Bitwa Regionów, czyli emocjonujący pojedynek kulinarny, koncert Alicji Przybylskiej i zespołu Song Vibe. Będzie też występ Polonii Amerykańskiej, a wieczorem finał, czyli koncert Michała Sołtana – wokalisty znanego z 9 edycji MUST BE THE MUSIC oraz zabawa taneczna z zespołem ATUT. 

Radio Wielkopolska® na żywo z Rogoźna

To nie koniec atrakcji z okazji rozpoczęcia lata! Przez cały tydzień Radio Wielkopolska® będzie nadawało swój program prosto z plaży w Rogoźnie. Będzie okazja do poznania naszej ekipy na żywo, zobaczenia jak powstaje program, a nawet pozdrowienia kogoś bliskiego. A pod koniec tygodnia szykujemy dodatkowe atrakcje i konkursy na plaży. Szczegóły na plakacie oraz na stronie.

Gdzie nas szukać? Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie, ulica Za Jeziorem 40.

Fot. materiały prasowe – OSiR Rogoźno
Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®