Zakupy na Walentynki i nie tylko!

Nie masz pomysłu na Walentynki? Kwiaty, romantyczna kolacja – to wszystko już było? A może z tej okazji wybierzecie się razem na romantyczne zakupy do Galerii VIVO! w Pile?

centrum handlowe vivo! w pile

Walentynkowy konkurs

Walentynki już tuż tuż, a z tej okazji Galeria VIVO! w Pile przygotowała masę atrakcji. Na antenie Radia Wielkopolska® w dniach 12-16 lutego odbędzie się konkurs, w którym do wygrania jest łącznie 5 kart podarunkowych na zakupy w Galerii VIVO! w Pile o wartości 100 zł każda.

Nie masz pomysłu na Walentynki? Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę i zafundować niezapomnianą niespodziankę? Weź udział w walentynkowym konkursie Radia Wielkopolska® i wygraj karty podarunkowe na romantyczne zakupy w VIVO! w Pile. Do pierwszych 5 osób zadzwonimy w Popołudniówce! Zgłoszenia do konkursu odbywają się na Facebooku oraz Instagramie radia.

VIVO! – Twoje ulubione Centrum Handlowe w Pile

Bez względu na to, czy szukasz najnowszych trendów w modzie, czy chcesz się dobrze bawić – w Centrum Handlowym VIVO! w Pile jest wszystko, czego dusza zapragnie. Tutaj znajdziesz ponad 70 salonów najmodniejszych marek, w drogeriach poznasz magiczny świat piękna, a w restauracjach, kawiarniach i cukierniach odkryjesz nowe kulinarne horyzonty. Strefy komfortu pozwolą Ci usiąść i odetchnąć.

centrum handlowe vivo! w pile

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®