Murowana Goślina: Awaria wodociągowa na osiedlu Zielone Wzgórza i utrudnienia na obwodnicy

Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusów w Murowanej Gośliny. Na osiedlu Zielone Wzgórza doszło do awarii wodociągowej. Całkowicie dla ruchu zamknięta jest ulica Kutrzeby, w rejonie Nowego Rynku. Utrudnienia czekają kierowców również na drodze wojewódzkiej nr 196 w Szlachęcinie, czyli na obwodnicy Murowanej Gośliny.

Fot. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

Objazd dla samochodów wyznaczono ulicami Długą, Źródlaną i Leśną.

Autobusy linii nr 341, 342, 348, nocnej 252 oraz komunikacji gminnej na liniach nr 393 i 395 kursują objazdem ulicą Raduszyńską, a następnie Długą. Na trasie objazdu uruchomiono tymczasowe przystanki: przed ulicą Tarminową oraz na ulicy Długiej za skrzyżowaniem z ulicą Krętą.

Utrudnienia czekają kierowców również na drodze wojewódzkiej nr 196 w Szlachęcinie, czyli na obwodnicy Murowanej Gośliny. O szczegółach mówi rzeczniczka Wielkopolskiego Zarząd Dróg Wojewódzkich, Malwina Korzeniewska:

Obecnie sygnalizacja świetlna jest wyłączona, a uszkodzenie latarni oświetleniowej spowodowało również brak oświetlenia skrzyżowania w godzinach nocnych:

Kierowcy powinni więc zachować szczególną ostrożność i rozwagę.

AKTUALIZACJA 25.04.2023: Awaria wodociągowa na ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie została usunięta. Autobusy linii nr 341, 342, 348, 393, 395 i nocnej 252 kursują już normalnie swoimi stałymi trasami.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®