Pobiegną w „Murowanej 10”

Blisko 800 osób weźmie udział w zawodach „Murowana Dycha”, które już w niedzielę już po raz 8. odbędą się na goślińskich ulicach. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
Fot. Murowana10/mat.org.

 Do udziału w zawodach zachęca organizator biegu, Aleksander Rosa:

Zawody rozpoczną się w niedzielę o godz. 10. Trasa biegu prowadzić będzie z goślińskiego stadionu ulicami: Mściszewską, Wodną, Łąkową, Poznańską, Długą i Generała Tadeusza Kutrzeby, a następnie Raduszyńską i Mściszewską do mety, która zlokalizowana będzie na stadionie miejskim:

Oprócz samego biegu organizatorzy przygotowali kilka dodatkowych atrakcji:

Są jeszcze ostatnie wolne miejsce. Zapisy dla chętnych przyjmowane są jeszcze na stronie internetowej www.murowana10.pl, warto więc się spieszyć.

Dodajmy, że w związku z organizacją biegu w niedzielę, w godz. od 10:00 do 13:00 zamknięte dla ruchu będą ulice: Mściszewska, Wodna, Łąkowa, Długa, Kutrzeby i Raduszyńska w Murowanej Goślinie.

Autobusy linii nr 342 i 348 pojadą objazdem z Bolechowa Osiedla przez Szlachęcin i dalej drogą wojewódzką nr 196 do ulicy Poznańskiej w Murowanej Goślinie. Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach w Murowanej Goślinie na ul. Poznańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Krokusową.

Map. UMiG Murowana Goślina
Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®