Teatr, dyskoteka, piknik motocyklowy i Kombii na Dni Gminy Czerwonak

Na początek teatr, później dyskoteka, a na zakończenie występ zespołu z pogranicza muzyki pop-rocka i synth popu, znanego z takich przebojów jak „Słodkiego miłego życia”, „Pokolenie” czy „Nasze Randez Vous”. A wszystko to w ramach Dni Gminy Czerwonak.
Fot. Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku

Mówi wójt gminy Czerwonak, Marcin Wojtkowiak:

Na początek Dni Gminy Czerwonak dziś o godz. 21:00 przed Pałacem w Owińskach będzie można zobaczyć spektakl „Fin Amor” w wykonaniu Teatru Ewolucji.

W piątek od 21:00 na  parkingu przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach Silent Disco. Organizatorzy przygotowali 300 zestawów słuchawek i sety trzech DJ-ów od tanecznych hitów po rock i hous. Zabawa potrwa do godz. 1 w nocy.

Z kolei w sobotę na terenie terenie Przystani Akwen Marina w Czerwonaku od godz. 14 spektakl dla dzieci ” Sokrates w piaskownicy”, który zaprezentuje Teatr Małe Mi. Następnie występy członków Klubu Seniora, pokazy tańca, a o godz. 18:00 koncert Rogozińskiej Orkiestry Dętej. Półtorej godziny później na scenie wystąpią Supermenki, na finał Dni Gminy Czerwonak o godz. 21:00 zespół Kombii.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.   Imprezie towarzyszyć będzie piknik motocyklowy oraz wiele warsztatów organizowanych przez instytucje gminne oraz stowarzyszenia w ramach Strefy Pasji.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®