Za strefę parkowania i komunikację zapłacimy telefonem

Nie trzeba już posiadać ze sobą gotówki, by zapłacić za podróż autobusem swarzędzkiej komunikacji czy za postój w strefie płatnego parkowania.

Fot. Janusz Ludwiczak

Kierowcy za postój w strefie płatnego parkowania w centrum Swarzędza mogą zapłacić bezpośrednio w telefonie. Wystarczy, że posiadają aplikację moBilet i odpowiednią ilość środków na koncie. Przypomnę, że opłata za godzinę postoju w Swarzędzu wynosi 3 złote.

Udogodnienia również dla pasażerów Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej, którzy z aplikacji moBilet mogą telefonem zapłacić nie tylko za bilet jednorazowy, ale również okresowy 30-dniowy.

Dodajmy, że już od dłuższego czasu kierowcy mogą opłacić parkowanie w strefie w aplikacji skycash, a użytkownicy mPay kupować bilety komunikacji miejskiej.

Z kolei aplikacją moBilet opłacimy postój w strefie płatnego parkowania m.in. w Chodzieży, Czarnkowie, Międzychodzie, Obornikach, w Pile, Poznaniu, Szamotułach, Trzciance czy Złotowie oraz za przejazd autobusami pilskiego MZK oraz liniami ZTM Poznań, również w gminach Czerwonak i Murowana Goślina.

Fot. Janusz Ludwiczak
Szukamy dziennikarza - reportera
Szukamy dziennikarza - reportera