II Mistrzostwa Polski zawodów medycznych w siatkówce plażowej

Wyjątkowe wydarzenie dla fanów siatkówki plażowej! W weekend 29-30 czerwca 2024 r. zapraszamy do kibicowania na II Mistrzostwach Polski zawodów medycznych w siatkówce plażowej! Czeka na Was bar, plaża, strefa regeneracji oraz wiele atrakcji. Przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi i przeżyj sportowe emocje!

II Mistrzostwa Polski zawodów medycznych w siatkówce plażowej #BeachVolleyCup2024

Wielkimi krokami zbliża się ekscytujące wydarzenie sportowe tego lata – II Mistrzostwa Polski zawodów medycznych w siatkówce plażowej #BeachVolleyCup2024. Odbędzie się już 29 i 30 czerwca 2024 roku na plaży nad samą Wartą w Poznaniu, przyciągając zawodników i kibiców z całego kraju.

Sportowe emocje na najwyższym poziomie

Tegoroczne zawody to nie tylko rywalizacja na piasku, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Turniej, organizowany przez PrzystańMed studio fizjoterapii i treningu medycznego, zgromadzi zawodników z branży medycznej, którzy staną do walki o tytuł mistrza Polski. Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco, a każdy mecz będzie okazją do podziwiania umiejętności i determinacji uczestników.

Atrakcje dla całej rodziny

Organizatorzy zadbali o to, aby zarówno zawodnicy, jak i kibice mieli zapewnioną moc atrakcji. Na miejscu czekać będzie bar z napojami i przekąskami, idealny na chwilę wytchnienia pomiędzy meczami. Dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu, przygotowano specjalną strefę regeneracji, gdzie można się zrelaksować i zregenerować siły. Dodatkowo, partnerzy wydarzenia przygotowali wiele niespodzianek, które umilą czas spędzony na plaży.

Dlaczego warto przyjść?

BeachVolleyCup2024 to nie tylko sport, ale przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. To idealne miejsce, aby zintegrować się z rodziną, spotkać się ze znajomymi i wspólnie kibicować uczestnikom turnieju. Nadwarciańska plaża zamieni się w centrum sportowych emocji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zarezerwujcie sobie czas!

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! II Mistrzostwa Polski zawodów medycznych w siatkówce plażowej to doskonała okazja, aby poczuć sportowe emocje na własnej skórze i spędzić niezapomniany weekend w towarzystwie bliskich. 29 i 30 czerwca, plaża nad Wartą, Poznań ulica Wioślarska 72, obok PrzystańMed.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®