Pytają pasażerów o rozkład jazdy

Dany pociąg odjeżdża zbyt późno? Brakuje jakiegoś połączenia? Urząd Marszałkowski prowadzi “Badanie potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym”, którego celem jest przygotowanie odpowiedniego rozkładu jazdy pociągów Kolei Wielkopolskich i PolRegio.

Fot. Janusz Ludwiczak

O szczegółach “Badania potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym” na potrzeby przygotowania rozkładu jazdy pociągów 2021/2022 mówi Robert Pilarczyk, dyrektor Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego:

Badanie przeprowadzane jest na potrzeby przyszłego rozkładu, który wejdzie w życie dopiero 12 grudnia. Dlaczego więc pasażerowie już teraz mają przesyłać swoje opinie i uwagi?

Jak zapewnia dyrektor Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego Robert Pilarczyk wszelkie uwagi, opinie i skargi są na bieżąco uwzględniane. I tak od lutego zadowoleni powinni być pasażerowie dojeżdżającymi pociągami do Pobiedzisk i Gniezna.

Pasażerowie pociągów mogą przesyłać wszelkie opinie i uwagi do 5 lutego na adres: kolej@umww.pl (wpisując w tytule maila: BADANIE POTRZEB PRZEWOZOWYCH W PUBLICZNYM TRANSPORCIE ZBIOROWYM na potrzeby rozkładu jazdy 2021/2022.)

Skomentuj wiadomość