30 lat minęło…

Dokładnie 30 lat temu, 27 maja 1990 roku po raz pierwszy mieliśmy możliwość wybrania lokalnych władz i zdecydowania o kierunkach rozwoju naszych małych ojczyzn. Z okazji 30-lecia samorządu Swarzędz ogłosił konkurs dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Fot. Urząd Miasta i Gminy Swarzędz

– W konkursie chodzi o to, żeby odtworzyć ujęcie starej fotografii zrobionej na przestrzeni minionych 30 lat. Ma to być swego rodzaju reprodukcja. Porównując ze sobą dwie fotografie chcemy zobaczyć jak zmieniło się otoczenie, mieszkańcy i Swarzędz na przestrzeni minionych 30 lat – objaśnia Izabela Paprzycka, kierownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz

Na swarzędzan, którzy wezmą udział w konkursie czekają atrakcyjne nagrody.

– Konkurs zaadresowany jest do mieszkańców miasta i gminy Swarzędz, a także do przedsiębiorców. Do wygrania jest profesjonalna sesja fotograficzna dla zwycięzcy, albo voucher na sprzęt sportowy albo zaproszenie na uroczysty obiad – zapowiada Izabela Paprzycka ze swarzędzkiego ratusza.

Z kolei najlepsze zdjęcia przedsiębiorców zostaną nagrodzone profesjonalną sesją fotograficzną oraz kampanią reklamową w różnych miejscach Swarzędza. Konkurs trwa do 19 czerwca, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®