Konkurs ceramiki i rzeźby

W Swarzędzu będą szukać nowych talentów. Rusza VIII edycja Konkursu Ceramiki i Rzeźby, do którego mogą zgłosić się osoby, które chcą odkryć w sobie potrzebę tworzenia, rozwijania nabytych umiejętności twórczego myślenia i działania. Warsztaty to również sposób na stres, frustracje i depresję.

Fot. mat.org.

O szczegółach mówi organizatorka, Ewa Wanat, prezes Fundacji ARTiFAKT:

Warsztaty ceramiki i rzeźby odbywać będą się do 29 listopada w Pracowni Działań Twórczych „Stolarnia” w kamienicy przy ul. Rynek 21 w Swarzędzu w grupach 5-osobowych. Uczestnicy zajęć będą tworzyć prace w glinie, które później zostaną wypalone, ocenione i zaprezentowane podczas wystawy. Prace staną się trwałą pamiątką każdego uczestnika.

Dla niedoświadczonych uczestników organizatorzy przewidzieli wsparcie i pomoc techniczną. Najważniejszy jest pomysł, wyobraźnia oraz zaangażowanie i dobra zabawa. Udział w Konkursie Ceramiki i Rzeźby jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: ceramikawanat@poczta.onet.pl lub wysyłając sms na numer 501 428 903. W treści wiadomości należy wpisać KONKURS 2020 oraz podać swoje imię i nazwisko oraz wiek.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®