Odwołane imprezy w Czarnkowie

Wszystkie większe imprezy masowe w Czarnkowie zostały odwołane. Odbędą się w przyszłym roku.

Fot. Fb/Sunrise Dance Party

W tym roku nie odbędzie się między innymi Czarnków Dance Festival, planowany na połowę lipca.

-Niestety, sytuacja sprawiła, że musieliśmy odwołać to wydarzenie, ale już szykujemy się do przyszłorocznego, który też ma się odbyć w połowie lipca. O szczegółach oczywiście będziemy informować na Facebooku i na naszej stronie internetowej -mówi Grzegorz Wójcik z Urzędu Miasta w Czarnkowie.

Nie odbędzie się także impreza, która co roku kończyła lato w Czarnkowie. Dzień Spieczonego Bliźniaka, planowany na koniec sierpnia również został odwołany.

Na koniec lata spieczone słońcem bliźniaki, pieką wielkopolskie pyry w czarnkowskim ognisku. Taka jest idea tego spotkania. W tym roku jest blokada wszelkich tego typu działań. Już ponad 20 razy te bliźnięta się odbyły i ponad 150 par bliźniaków do nas zjeżdża, bawi się i żegna lato – informuje Jan Pertek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury.


Zamiast dużych wydarzeń kulturalnych, w tym roku odbędzie się kilka mniejszych, plenerowych imprez. Już na początku sierpnia plac Wolności zamieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie. Odbędzie się Festiwal Jedzenia. Natomiast na 15 sierpnia zaplanowano Spotkanie z Teatrem Ulicy. Więcej szczegółów na temat tych imprez znajdziecie na stronie urzędu miejskiego.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®