Urząd gminy Pobiedziska zamknięty

W związku z zakażeniem koronawirusem wśród jednego z pracowników zamknięty jest dla petentów Urząd Miasta i Gminy przy ul. Kościuszki 4 w Pobiedziskach.
Pozytywny wynik testu na Covid-19 stwierdzono także u burmistrza Murowanej Gośliny, Dariusza Urbańskiego. W poniedziałek dezynfekcji poddano budynek urzędu miasta i gminy.

Fot. Janusz Ludwiczak

Od wtorku wprowadzono zaostrzone rygory sanitarne w pobiedziskim ratuszu. Osoby, które chcą załatwić swoje sprawy muszą skontaktować się przez telefon z pracownikiem Biura Obsługi Interesanta, po czym urzędnicy poinformują o dalszym sposobie załatwienia sprawy.

Mieszkańcy powinni najlepiej kontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Interesanta pod numerem telefonu 61 8977 100 lub mailowo: umig@pobiedziska.pl

Pozytywny wynik testu na Covid-19 stwierdzono także u burmistrza Murowanej Gośliny, Dariusza Urbańskiego. W poniedziałek dezynfekcji poddano budynek urzędu miasta i gminy. Urzędnicy proszą mieszkańców o kontaktowanie się telefonicznie lub elektronicznie przez e-mail lub platrorfmę ePUAP, a także apelują o przestrzeganie rygorów sanitarnych – noszenie maseczek, utrzymanie dystansu społecznego i wzajemną odpowiedzialność”.

Dziś w powiecie poznańskim stwierdzono 328 nowych przypadków, a Wielkopolsce ponad półtora zakażeń koronawirusem. Ostatniej doby zmarło w szpitalach w Wielkopolsce 16 osób, najmłodsza ofiara miała 45 lat.

Obecnie w Wielkopolsce hospitalizowanych są 722 osoby, a 875 przebywa w izolacji. Kwarantannie poddanych jest blisko 35 tysięcy 900 osób. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano ponad 24 tys. 600 zakażeń, zmarły 533 osoby, a ponad 10 tys. wyzdrowiało.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®