V liga: Pogoń gubi punkty, Huragan powiększa przewagę !

W piłkarskiej wielkopolskiej piątej lidze spora niespodzianka: wicelider, Pogoń Łobżenica stracił punkty w Chodzieży. Wykorzystał to lider, Huragan Pobiedziska, który 3-0 pokonał Spartę Oborniki i zwiększył swoją przewagę nad pozostałymi drużynami.

Pogoń przegrała z Polonią Chodzież 0-1. To pierwsza wyjazdowa porażka ekipy z Łobżenicy w tym sezonie. Polonia po tym zwycięstwie wskoczyła na szóste miejsce w tabeli.

Fot. pixabay

Trzeci jest Zamek Gołańcz, który również stracił punkt po remisie 2-2 w Złotowie ze Spartą.
Czwarta Noteć Czarnków urządziła sobie „ostre strzelanie” w Połajewie pokonując Płomień aż 7-0. Na piątym miejscu są Czarni Czerniejewo, którzy wygrali wyjazdowy mecz z Błękitnymi Wronki 2-1.
Wysoką wygraną zaliczyła również Sparta Szamotuły, która na swoim stadionie strzeliła 6 bramek Orkanowi Śmiłowo, nie tracąc przy tym żadnej. Z kolei Wełna Skoki pokonała Leśnika Margonin 7-2.

Dobrą postawę w wyjazdowym meczu z Concordią Murowana Goślina pokazał ostatni w tabeli GLKS Wysoka, który przegrał 4-3.

Wszystkie mecze odbyły się bez kibiców.

W najbliższej kolejce liderzy ligi grają u siebie i te mecze zapowiadają się najciekawiej: Huragan Pobiedziska podejmie Polonię Chodzież (25 X, g. 14.00), a Pogoń Łobżenica zagra z Błękitnym Wronki (24 X, g. 13.00).
Z kolei Zamek Gołańcz i Noteć Czarnków czekają wyjazdy. Zamek zmierzy się ze Spartą Szamotuły (24 X, g.14.00), a Noteć z GLKS-em Wysoka (24 X, g.14.00).

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®