„Wspomnienia z dawnej pracy” – sentymelntalny konkurs dla osób 50+

Portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs, dzięki któremu za pomocą starej fotografii uczestnicy będą dzielić się wspomnieniami ze swojego dawnego życia zawodowego. Zabawa przeznaczona jest seniorów, a na uczestników konkursu czekają nagrody, m.in. telefony komórkowe, kursy komputerowe, książki i przydatne gadżety.

Fot. mat.org.

Celem projektu jest ukazanie zmian w rzeczywistości zawodowej Polaków na przestrzeni lat i przypomnienie różnych zawodów, które dziś są rzadkie lub nie istnieją.

Chcemy też dostarczyć seniorom nieco rozrywki w tym trudnym czasie, zaktywizować ich i zachęcić do dzielenia się wspomnieniami. Jeśli gdzieś w mieszkaniu masz ukryte fotografie, przedstawiające Twój dawny zawód, prześlij je do naszej redakcji i zmierz się z pozostałymi uczestnikami. Zdjęcia mogą być różne, ale ważne by były związane z tematem zabawywyjaśnia Paulina Bijas, koordynator projektu.

Do konkursu seniorzy mogą przesyłać fotografie ze swojej dawnej, często pierwszej pracy.

Zgłoszenia można kierować do naszej redakcji za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Należy w nim umieścić maksymalnie 3 zdjęcia oraz krótko je opisać. Nasz zespół czeka na uzupełnione formularze do 30.03.2022 r. dodaje Paulina Bijas.

Na uczestników zabawy czekają wspaniałe nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), ale też wiele wyróżnień w postaci przydatnych gadżetów i książek.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Fot. mat.org.

Skomentuj wiadomość

Szukamy dziennikarza - reportera
Szukamy dziennikarza - reportera