Wypadek za wypadkiem na wielkopolskich drogach

Poświąteczny wtorek jest dość pechowy na wielkopolskich drogach. Przed południem na krajowej „92” w Tarnowie Podgórnym bus najechał na tył samochodu ciężarowego. Do szpitala trafił kierowca jednego z pojazdów. Z kolei trzy osoby zostały ranne w zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym na drodze ekspresowej S11.

Fot. Artur Kwiatkowski/Gdzie jest wypadek-FB

Przed południem na drodze krajowej nr 92 w Tarnowie Podgórnym bus najechał na tył samochodu ciężarowego. Do szpitala trafił kierowca jednego z pojazdów.

W południe na autostradzie A2 pomiędzy węzłami Krzesiny i Luboń doszło do kolizji samochodu z cieżarówką. Przez kilka godzin przejazd był utrudniony. Tworzyły się korki już od węzła Poznań Wschód.

Po godz. 13 na ekspresowej S11 pomiędzy węzłami Napachanie i Rokietnica w kierunku Piły doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie zablokowana jest krajowa „11” pomiędzy Dobrzycą i Piłą, po tym już po godz. 16 w pobliżu Piły doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®