Najlepsze kamery sportowe GoPro – który model wybrać?

Jeśli szukasz kamery sportowej, na pewno wcześniej czy później trafisz na sprzęt marki GoPro. Urządzenie tej firmy mają świetne opinie, dlatego nie powinno dziwić, że są bardzo często polecane przez vlogerów, youtuberów czy miłośników sportów ekstremalnych. W trudnych warunkach sprawdzą się o wiele lepiej niż smartfon, który może wypaść z dłoni, czy tradycyjna kamera, która jest zbyt delikatna. GoPro może bez problemu zanurzyć się w wodzie albo upaść na ziemię. Chcesz taką niezawodną kamerę? Doradzimy, jaki model wybrać.

kamera go pro mediamarkt

Największe zalety kamer GoPro

GoPro to prawdziwy lider na rynku kamer sportowych. Co kryje się za sukcesem firmy? Czemu od lat pozostawia w tyle konkurencję? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością siłą GoPro jest specjalizacja. Marka konsekwentnie tworzy rozwiązania do kamer sportowych, praktycznie nie skupiając się na innej działalności. To buduje jej wiarygodność i wiarę w to, że produkty są tworzone z pasją!

Następna zaleta to znakomity design. Kamery GoPro sa zawsze wygodne w obsłudze i intuicyjne, a przy tym prezentują się bardzo atrakcyjnie. Lokalizacja przycisków oraz wyświetlacza jest zawsze przemyślana, a wszystkie elementy – dobrze do siebie dopasowane.

GoPro imponuje także wszechstronnością. Korzystając z dodatkowych akcesoriów, można znacząco rozwinąć możliwości drzemiące w podstawowej wersji kamery. Chcąc doinwestować i uczynić sprzęt jeszcze lepszym, możesz zdecydować się na dodatkową baterię, monopod, obudowę podwodną albo zestaw do zamocowania kamery w dowolnym miejscu – w tym na kierownicy rowerowej czy na kasku.

Ostatnim z kluczowych elementów jest innowacyjność. Można przyzwyczaić się do tego, że GoPro wyznacza nowe trendy w tej kwestii, a konkurencja po prostu stara się kopiować rozwiązania od rynkowego lidera. Kamery sportowe tej firmy oferują wiele ciekawych funkcji jak nagrywania w slow motion, transmisje na żywo czy sterowanie za pomocą komend głosowych. Chcesz naprawdę nowoczesną kamerę sportową? Wybierz GoPro!

GoPro – jaki model polecamy?

Znasz już liczne argumenty przemawiające za zakupem kamery GoPro zamiast tańszego odpowiednika od innej firmy. Czas przyjrzeć się najlepszym modelom. Co polecamy?

  • GOPRO Hero12 Black – niekwestionowany lider wśród nowoczesnych kamer sportowych. Ma znakomitą stabilizację obrazu HyperSmooth, zachwyca pojemnością baterii i szczegółowością nagrań. Co ciekawe, obsługuje także polecenia głosowe, które można wydawać w 11 językach! Dzięki temu brak wolnej ręki nie będzie przeszkodą. Dynamiczne ujęcia rejestrowane są z niespotykaną dotąd szczegółowością, a dzięki efektowi HDR nie można oderwać wzroku od stworzonych filmó Warto wybrać ten sprzęt, jeśli nie chcesz oszczędzać, tylko bierzesz od życia to, co najlepsze.
  • GOPRO HERO10 Black – nie jest to najnowsza generacja, ale wciąż przewyższa możliwościami wielu konkurentó Przełomowy procesor obrazu GP2 rejestruje filmy w jakości 5,3k oraz zdjęcia w rozdzielczości 23 Mpix. Po zakupie kamery warto pobrać aplikację Quik. To idealne miejsce do podstawowej obróbki materiałów. Intuicyjny interfejs pozwala odnaleźć się wśród zaawansowanych narzędzi do edycji nawet tym użytkownikom, którzy do tej pory nie mieli dużego doświadczenia w montażu. Kamera jest oczywiście wodoodporna, a dźwięk zbierają trzy mikrofony stereo.
  • GOPRO HERO11 Black Mini – trzecia propozycja to model znacząco pomniejszony w porównaniu z flagowymi urządzeniami firmy GoPro. Wersja mini jest zdecydowanie najlżejsza i przez to bardzo przydatna tam, gdzie chce się jak najmniej nosić – na przykład podczas wycieczki z gó

Na którą kamerę się zdecydować? Jeśli nie masz pewności, możesz zobaczyć więcej potencjalnych propozycji. Sprawdź najlepsze kamery sportowe w sklepie MediaMarkt!

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®