Gmina Rogoźno stawia na młodość, energię i.. śpiew! Marta Sygnecka nowym dyrektorem Rogozińskiego Centrum Kultury

Rogozińskie Centrum Kultury ma nowego dyrektora! Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek powołał na to stanowisko Martę Sygnecką. To utalentowana artystycznie 25-letnia mieszkanka gminy Rogoźno, która nie ukrywa swojego pozytywnego zaskoczenia w związku z przyznaniem tak zaszczytnej funkcji.

Marta Sygnecka jest jednym z najmłodszych dyrektorów ośrodka kultury nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całym kraju. Jak podkreśla, jej wiek i zapał do pracy mogą pomóc Rogozińskiemu Centrum Kultury stać się jeszcze bardziej przyjaznym i otwartym miejscem dla mieszkańców.  Mimo to, 25-latka czuje wobec powierzonych sobie zadań dużą pokorę.

Powierzona funkcja ma dla nowej Pani dyrektor Rogozińskiego Centrum Kultury szczególne znaczenie. Marta Sygnecka związana jest z RCK-em od najmłodszych lat, do dziś udzielając się wokalnie w lokalnym zespole Song Vibe.

Przypomnijmy, że Marta Sygnecka zastąpiła na stanowisku Dyrektora Rogozińskiego Centrum Kultury Annę Kłos (Nowicką). Jako patron medialny wielu rogozińskich wydarzeń Radio Wielkopolska życzy samych udanych imprez i uroczystości dla gminy Rogoźno. 

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®