Grubson, Kalwi & Remi, Cleo i Krzysztof Cugowski na Dni Swarzędza

Grubson, Kalwi i Remi, Cleo oraz Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów – to gwiazdy tegorocznych Dni Swarzędza, które już w najbliższy weekend odbędą się nad jeziorem Swarzędzkim.
Fot. UMiG Swarzędz

O szczegółach mówi dyrektor Ośrodka Kultury w Swarzędzu, Filip Przepióra:

Dni Swarzędza odbędą się już w najbliższy weekend, tradycyjnie na polanie przy ulicy Strzeleckiej:

W sobotni wieczór polanka przy ul. Strzeleckiej zamieni się w dyskotekowy parkiet. O godz. 21:30 wystąpi polski duet DJ-ski tworzący muzykę klubową, znany przede wszystkim z przeboju „Explosion”, czyli Kalwi i Remi. Po nim na scenie zagra DJ Wais.

W niedzielę Dni Swarzędza rozpoczną się piknikiem rodzinnym od godz. 14. Godzinę później na scenie zaprezentuje się sekcja tańca ośrodka kultury:

Na finał Dni Swarzędza, w niedzielę o godz. 20:00 koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem mistrzów. Wstęp na wszystkie koncerty w ramach Dni Swarzędza jest bezpłatny.

W związku z organizacją imprezy przez cały weekend całkowicie dla ruchu zamknięta będzie ulica Kosynierów, na odcinku od ul. Św. Marcina do Pływalni „Wodny Raj” oraz ulica Strzelecka, na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej – objazd wyznaczony zostanie ulicą Jesionową i drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej)

Kierowcy będą mogli zaparkować przy pływalni Wodny Raj, przy ul. Jesionowej oraz na terenie centrum tenisowego przy ul. Strzeleckiej 39 (wjazd od ulicy Stawnej) oraz na innych parkingach i wydzielonych miejscach postojowych dostępnych na terenie miasta.

Map. UMiG Swarzędz
Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®