Wiceburmistrz Murowanej Gośliny stoczy walkę bokserską

Zastępca burmistrza Murowanej Gośliny, Radosław Szpot stoczy walkę bokserską. Wszystko w ramach 4. Nocy Wojowników, która odbędzie się  już w najbliższą sobotę, 3 grudnia.

Fot. Radosław Szpot/fb

Mówi pełniący obowiązki burmistrza miasta i gminy Murowana Goślina, Radosław Szpot:

Walce bokserskiej przyświecać będzie cel charytatywny. Cały dochód zostanie przeznaczony na terapię i rehabilitację 10-letnich braci bliźniaków:

U Oliwiera zdiagnozowano autyzm dziecięcy, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym i głuchotę prawostronną. Natomiast drugi bliźniak, Kacper Pawlisiak choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce połowicze z niedowładem lewostronnym.

Czy gośliński wiceburmistrz, Radosław Szpot wygra swoją walkę? Będzie można o tym przekonać się już w najbliższą sobotę 3 grudnia w hali MG Sport przy ul. Mściszewskiej 10 w Murowanej Goślinie. Początek o godz. 19.

Dodajmy, że samorządowcem, który często bierze udział w walkach bokserskich jest prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Boksował się on m.in. z Dariuszem Michalczewskim czy Przemysławem Saletą. Każdemu wydarzeniu przyświecał zawsze cel charytatywny.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®