Pikniki z Czyściochami

Wakacje w pełni, zatem czas na atrakcje dla najmłodszych! Bohaterowie Czyściochowa zapraszają dzieci i ich rodziców na bezpłatne pikniki, które Rossmann organizuje w miastach i miasteczkach w całej Polsce. Na najmłodszych gości czeka mnóstwo atrakcji! Między innymi: strefy tematyczne, konkursy z nagrodami, gry, zabawy, animacje na scenie, a przede wszystkim możliwość spotkania Czyściochów na żywo.

MATERIAŁ PARTNERA

W całej Polsce od lipca do września Rossmann zorganizuje kilkadziesiąt pikników, podczas których dzieci będą mogły spotkać swoich ulubionych bohaterów z Czyściochowa i spędzić czas na świetnej zabawie. Pikniki są kolejnym działaniem Rossmanna w ramach Czyściochowa – inicjatywy, której celem jest kształtowanie nawyków higienicznych wśród najmłodszych przez zabawę.

Na Pikniki z Czyściochami zapraszamy dzieci z rodzicami: zarówno mieszkające tu na stałe, ale również te przebywające na wakacjach. Najmłodszym gwarantujemy niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i masę atrakcji!

mówi Anna Tomczak, Kierownik Eventów Marketingowych w Rossmannie

piknik z czyściochami
Fot. Materiały prasowe

Podczas Pikników z Czyściochami zabawa koncentruje się nie tylko pod sceną, gdzie są organizowane animacje z układami choreograficznymi do Czyściochowych piosenek, gry i zabawy oraz  liczne gry czy konkursy z nagrodami. Na najmłodszych gości czekają także strefy tematyczne. Będzie między innymi: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi, malowanie twarzy czy  malowanie na folii. W jednym z namiotów dzieci będą mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny, który zabezpieczy ich głowy przed słońcem. Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców, a ulubieni bohaterowie Czyściochowa: Świnka Zakatarzynka, Kot Pupik i Kotka Pupilka, Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładzio oraz Lisica Rudka będą towarzyszyć dzieciom przez cały piknik.

Więcej informacji i aktualna trasa: Pikniki z Czyściochami, czyli czas na zabawę! | Drogeria Rossmann.pl

Fot. Materiały prasowe

MATERIAŁ PARTNERA

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®