Pytają pasażerów o rozkład jazdy i zmiany na kolei

Dany pociąg odjeżdża zbyt późno? Brakuje jakiegoś połączenia? Urząd Marszałkowski prowadzi „Badanie potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym”, którego celem jest przygotowanie odpowiedniego rozkładu jazdy.

Fot. Janusz Ludwiczak

O szczegółach mówi Robert Pilarczyk, dyrektor Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego:

Badanie przeprowadzane jest na potrzeby przyszłego rozkładu, który wejdzie w życie dopiero… w połowie grudnia! Dlaczego więc pasażerowie już teraz mają przesyłać swoje opinie i uwagi?

Jak zapewnia dyrektor Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego Robert Pilarczyk wszelkie uwagi, opinie i skargi są na bieżąco uwzględniane:

Pasażerowie pociągów mogą przesyłać wszelkie opinie i uwagi do końca stycznia, wypełniając specjalny formularz dostępny na stronie internetowej Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a następnie przesyłając wypełniony wniosek wraz z treścią postulatu na adres poczty elektronicznej: dt.sekretariat@umww.pl

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®