Tragiczny finał awantury domowej w Drawsku

50-latek podejrzany o zabójstwo matki. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu nawet dożywocie.

Fot. KPP Czarnków

Tragiczny finał awantury domowej w Drawsku. 50-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo matki. W piątek dyżurny czarnkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów w Drawsku doszło do awantury. Na miejsce skierowano patrol. W mieszkaniu policjanci znaleźli 85-letnią kobietę.

Niestety przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia stwierdziła jej zgon. Stróże prawa niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania osoby mającej związek ze śmiercią kobiety. Na podstawie wstępnych informacji jakie funkcjonariusze zebrali w tej sprawie, podjęto decyzję o zatrzymaniu 50-letniego syna zamordowanej, który znajdował się w mieszkaniu – informuje Karolina Górzna – Kustra, rzecznik czarnkowskiej policji

Mężczyzna podczas zatrzymania był nietrzeźwy. 50-latek trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. W sobotę Sąd Rejonowy w Trzciance aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska