V liga: Huragan traci punkt w Szamotułach, Pogoń odrabia straty

Lider grupy pierwszej wielkopolskiej piłkarskiej V ligi, Huragan Pobiedziska, zremisował ze Spartą Szamotuły 2-2. Wykorzystała to Pogoń, która 4-0 pokonała Spartę Oborniki i ma już tylko dwa punkty straty do lidera.

Trzeci jest Zamek Gołańcz, który zgodnie z oczekiwaniami pokonał na wyjeździe Wełnę Skoki 1-0. Nieoczekiwaną przegraną zaliczyła za to czwarta w tabeli Noteć Czarnków, która przegrała w Kłecku z Lechitą 1-0.

Piąte miejsce zajmują Błękitni Wronki, którzy niezbyt dobrze będą wspominać ostatnią kolejkę i mecz w Chodzieży. Polonia wygrała i to bezdyskusyjnie, bo aż 4-1. Wysokim wynikiem zakończyło się też spotkanie Orkanu Śmiłowo, który strzelił sześć bramek Sparcie Złotów, tracąc tylko jedną. Po kilku przegranych meczach, w końcu zapunktował Leśnik Margonin, który zremisował w Kostrzynie z Lechią 1-1.

W najbliższej kolejce bardzo ciekawie zapowiadają się mecze w Obornikach i Chodzieży. Sparta Oborniki zagra z liderem, Huraganem Pobiedziska (17 X, g.15.00), natomiast Polonia Chodzież podejmie drugą w tabeli Pogoń Łobżenicę (17 X, g.15.00).

Fot. pixabay
RADIO WIELKOPOLSKA - NIEZALEŻNA, NIESIECIOWA, PRYWATNA STACJA RADIOWA
Radio Wielkopolska