Czerwonak: 30 lat „Sokoła”

„30 lat minęło jak jeden dzień” zaśpiewają w najbliższą niedzielę w Czerwonaku. Jubileusz obchodzić będzie Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”, który niegdyś organizował m.in. rajdy rowerowe, kursy bilardowe i naukę prawa jazdy. O „Sokole” zawsze jest głośno podczas każdych wyborów, kiedy to lokal zaskakuje za każdym razem innym, nietypowym wystrojem.

Jak mówi dyrektorka placówki, Joanna Szalbierz-Kędzierska ze względu na ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne obchody będą nieco skromniejsze, ale każde wydarzenie kulturalne – pokaz, koncert czy spektakl odbędzie się w każdej filii na terenie całej gminy.

Obchody 30-lecia rozpoczną się w niedzielne południe na placu przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Z kolei o godz. 16:30 Teatr Fuzja zaprasza najmłodszych do amfiteatru przy Klubie Kogucik w Potaszach na spektakl „Co w szafie piszczy”. Półtorej godziny później przed Klubem Iskra w Promnicach odbędzie się koncert zespołu Gitarsi. Trio gitarowe wykona instrumentalne utwory we własnych aranżacjach. Na zakończenie o godz. 19:30 przed gmachem Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” w Czerwonaku elektroniczno-instrumentalna eklektyka w wykonaniu grupy Brodacze Live Act.

O ośrodku kultury „Sokół” w Czerwonaku zawsze jest głośno podczas każdych wyborów, kiedy to lokal zaskakuje swoim wystrojem. Rozmowa z dyrektorką placówki, Joanną Szalbierz-Kędzierską:

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®