Słodki gest z myślą o Tadziu! Kiermasz ciast w Rogoźnie

Sernik, makowiec, babka czy też murzynek – to tylko niektóre ze słodkości, jakich będzie można skosztować podczas Kiermaszu Ciast w Rogoźnie. Słodkiej uczcie przyświeca szlachetny cel. Dochód ze sprzedaży ciast będzie bowiem przeznaczony na leczenie Tadzia Janusa. To młody mieszkaniec Rogoźna, który od kilkunastu miesięcy zmaga się z chorobą nowotworową – neuroblastomą III stopnia

O losach małego wojownika mówi jedna z organizatorek kiermaszu Eliza Walkowiak

Walka o zdrowie Tadzia trwa od dłuższego czasu. Na szczęście, bardzo prężnie działają sami rogoźnianie, którzy nie ustają w organizowaniu zbiórek i licytacji na rzecz chłopca. W wiadomościach Radia Wielkopolska  mówiliśmy m.in. o 7-letnim Stasiu sprzedającym lemoniadę przed rogozińską restauracją, czy też o charytatywnym Zlocie Amerykańskich Aut, zorganizowanym przez „Ekipę Tadzika”. Kiermasz ciast to kolejna okazja, by wspomóc młodego, ale jakże dzielnego mieszkańca Rogoźna.

Dodała Joanna Stawna. Podczas wydarzenia będzie można zakupić także baranki z masła, stroiki i ozdoby wielkanocne. Kiermasz Ciast już w ten piątek 8 kwietnia o 8 na Targowisku Miejskim w Rogoźnie. Słodka uczta z myślą o Tadziu potrwa do godziny 13 lub do sprzedania ostatniego pudełka.

Wszyscy chętni mogą również dołączyć do grupy na Facebooku PAN TADEUSZ KONTRA NEUROBLASTOMA lub wpłacić swoją „cegiełkę” na zrzutce dla Tadzia.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®