V liga: będą emocje !

Huragan Pobiedziska, aktualny lider grupy pierwszej wielkopolskiej piłkarskiej V ligi, zwiększa przewagę nad pozostałymi drużynami.

W poprzedniej kolejce Huragan wygrał wyjazdowy mecz ze Spartą Złotów 3-0, natomiast druga w tabeli Pogoń Łobżenica straciła punkt w Szamotułach, gdzie padł bezbramkowy remis.

Na trzecim miejscu dalej jest Zamek Gołańcz, który również na wyjeździe pokonał Lechię Kostrzyn 1-0. Od trzeciego do szóstego miejsca jest bardzo gęsto i ciekawie. Zamek i Noteć Czarnków mają po 20 punktów, Błękitni Wronki i Sparta Oborniki tylko o jeden mniej. Tabelę zamykają: Leśnik Margonin z dorobkiem 6. punktów i GLKS Wysoka, która ma ich na razie 5.

W najbliższej kolejce Huragan zagra u siebie ze Spartą Szamotuły (11 X, g. 15.00), Pogoń Łobżenicę czeka niełatwy mecz ze Spartą Oborniki (10 X, g. 11.00), natomiast Zamek Gołańcz zagra w Skokach z Wełną (10 X, g. 15.30). Ciekawie zapowiada się też mecz w Chodzieży między Polonią a Błękitnymi Wronki (10 X, g. 13.00) oraz w Połajewie, gdzie Płomień podejmie Concordię Murowaną Goślinę (11 X, g. 13.00).

Fot. pixabay

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®