Z Siekierek, Gowarzewa i Paczkowa do „92” wahadłowo

Z utrudnieniami muszą liczyć się od poniedziałku kierowcy z Siekierek, Gowarzewa i Paczkowa chcąc dojechać do drogi krajowej nr 92. Remontowana jest również ulica Słocińskiego w Bogucie, zaś w Murowanej Goślinie zamknięta będzie ulica Starczanowska. Ponadto w Czerwonaku rozpoczął się remont przystanku przy ul. Szkolnej.

Fot. GoogleStreetView

W poniedziałek rozpoczęła się budowa chodnika w ciągu ulicy Średzkiej w Paczkowie. W związku z prowadzonymi pracami jezdnia została zwężona, a ruch odbywa będzie się wahadłowo i jest sterowany sygnalizacją świetlną. Na odcinku pomiędzy ulicami Szparagową i Ogrodową w Paczkowie obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Autobusy linii nr 486 z Siekierek do Swarzędza kursują normalnie, ale przystanek przy ul. Ogrodowej w Paczkowie został przesunięty i znajduje się teraz bliżej stacji kolejowej.

Z kolei w Bogucinie do połowy grudnia potrwa remont nawierzchni ulicy Słocińskiego. Tutaj również wprowadzono ruch wahadłowy.

Utrudnienia również w Murowanej Goślinie. We wtorek w związku z pracami wodociągowymi zamknięta będzie ulica Starczanowska. Objazd do posesji wyznaczony zostanie ulicami Na Stoki i Jodłową.

Natomiast w Czerwonaku w związku z remontem zatoki przystanek dla autobusów linii nr 312, 341, 342, 388, 394 i 396 przy ul. Szkolnej znajduje się teraz za skrzyżowaniem z ulicą Leśną.

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®