Noc Świętojańska 2024 w Trzciance

Zbliża się Noc Świętojańska w Trzciance! Już 21 czerwca 2024 roku podczas najkrótszej nocy w roku czekają na Was wyjątkowe koncerty i gwiazdy wieczoru – Agnieszka Chylińska oraz Shaun Baker & Jessica Jean! Wstęp wolny. Sprawdźcie jakie atrakcje jeszcze na Was czekają.

noc świętojańska 2024 Trzcianka

Harmonogram wydarzenia

20:00 – Otwarcie bram i Orkiestra Dęta BPiCK w Trzciance, pod batutą Miłosza Buchowskiego, wprowadzi nas w magiczny wieczór. Orkiestra zaprezentuję energetyczne i rozrywkowe utwory, które zachwycają publiczność w każdym wieku. To prawdziwa uczta dla miłośników muzyki w nowej odsłonie!

21:00 – Saufer: Zespół hip-hopowy z Trzcianki, który zdobywa coraz większe uznanie. Groovy, Fisk i Klimp tworzą dynamiczną grupę, która porusza ważne tematy i porywa do wspólnej zabawy. Ich muzyka to mieszanka emocji, energii i szczerości!

22:30 – Agnieszka Chylińska: Gwiazda wieczoru! Agnieszka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych artystek w Polsce, z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Jej mocny, charakterystyczny głos oraz dynamiczne i emocjonalne występy sprawiają, że każda minuta spędzona na jej koncercie to wyjątkowe przeżycie. Z okazji 30-lecia na scenie artystka występuję z ogólnopolską trasą koncertową „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Agnieszce towarzyszyć będą doskonali muzycy: Maciej Mąka, Błażej Chochorowski, Oskar Podolski i Rafał Stępień. Przygotujcie się na największe przeboje w aranżacji na najwyższym poziomie!

00:00 – Shaun Baker & Jessica Jean: to energetyczny duet artystów z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Filipin, który zamknie tę wyjątkową noc. Shaun Baker to znany DJ i producent muzyczny, który zadebiutował swoim pierwszym europejskim hitem „Explode”, uplasowanym na pierwszych miejscach list przebojów w całej Europie. Jego kolejne sukcesy muzyczne to single „The Power”, „Hey Hi Hello”, „V.I.P”, „Give”. Jego wokalnym odkryciem jest Jessica Jean, artystka pochodząca z Filipin, która zachwyciła Polaków swoimi występami, m.in. na Sylwestrze Marzeń. Jessica Jean porwała widzów swoją interpretacją wielkich hitów sprzed lat takich jak „Asereje”, „Lambada” i „Barbie Girl”. Przygotujcie się na prawdziwą dyskotekę pod gwiazdami!

Noc Świętojańska w Trzciance to nie tylko koncerty

To jednak nie koniec atrakcji! Na miejscu znajdziecie liczne stoiska z regionalnymi przysmakami, pamiątkami i atrakcjami, które dopełnią tę magiczną noc. Wydarzenie jest organizowane przez Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury w Trzciance im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance oraz Gminę Trzcianka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Czeka na Was niezapomniana atmosfera i mnóstwo emocji! Nie przegapcie okazji, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Spotkajmy się 21 czerwca o godzinie 20:00, przy jeziorze Logo, ul. Gorzowska w Trzciance i bawmy się do późnych godzin nocnych.

Zaprasza Radio Wielkopolska®!

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®