Zagrają o Puchar Radia Wielkopolska!

Piłkarskie EURO już za pasem i z tej okazji najmłodsi pasjonaci piłki nożnej zagrają w Rogoźnie o Puchar Radia Wielkopolska!

Iście piłkarskie rozpoczęcie wakacji – trudno o inny temat, skoro już niebawem na niemieckich boiskach rozpocznie się święto futbolu. Dwadzieścia cztery reprezentacje powalczą o tytuł najlepszej drużyny starego kontynentu. Wśród nich nie zabraknie biało-czerwonych pod wodzą Michała Probierza. Emocje na wysokim poziomie również na rogozińskim orliku. W emocjonującym turnieju młodzi zawodnicy z regionu powalczą o Puchar Radia Wielkopolska.

Zawody odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych. Na murawie zameldują się zespoły klas 4-6 oraz 7-8 szkół podstawowych. Najlepsi oprócz osobistej satysfakcji mogą liczyć na puchary oraz medale.

Zanim zasiądziecie przed telewizorami, by dopingować polską reprezentację sami sprawdźcie swoje umiejętności. Być może wśród was są przyszli kadrowicze, którzy w przyszłości pojadą na wielką imprezę. Turniej o Puchar Radia Wielkopolska to doskonałe przetarcie.

Zawody już w najbliższy piątek, 14 czerwca. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o 9:00.

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®