Będzie debata kandydatów na burmistrza Murowanej Gośliny

To już pewne. Były zastępca burmistrza Radosław Szpot oraz dwoje opozycyjnych radnych – Justyna Radomska i Kamil Grzebyta będą zabiegać o fotel nowego burmistrza Murowanej Gośliny. Miejska Komisja Wyborcza zarejestrowała właśnie wszystkich troje kandydatów. Ich komitety wyborcze musiały do 29 marca zebrać 600 podpisów. Tymczasem już we wtorek odbędzie się debata z kandydatami na burmistrza Murowanej Gośliny.

Od lewej: Kamil Grzebyta, Justyna Radomska i Radosław Szpot
Fot: KWW/arch.pryw.

Inicjatorem debaty jest jeden z kandydatów, Radosław Szpot:

Z zaproszenia skorzystał drugi kandydat. Udział w debacie zapowiedział Kamil Grzebyta:

Komitet Wyborczy Wyborców Justyna Radomska poinformował w przesłanym do organizatorów piśmie, że „do 11 kwietnia komisarz wyborczy ma czas na weryfikację podpisów oraz rejestrację kandydatów, a inicjowanie debaty i umawianie jej terminu, w momencie gdy nie ma pewności, czy wszyscy kandydaci zebrali wymaganą liczbę ważnych podpisów, jest zdecydowanie przedwczesne”:

Komitet wyborczy Justyny Radomskiej zaproponował zorganizowanie debaty w ostatnim tygodniu kampanii, pomiędzy 17 i 21 kwietnia. Być może dojdzie wtedy do drugiego spotkania z kandydatami na burmistrza Murowanej Gośliny.

Póki co odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Murowanej Gośliny, w której na pewno wezmą Radosław Szpot i Kamil Grzebyta. Czy pojawi się na niej trzecia kandydatka, Justyna Radomska? Będzie można przekonać się o tym już we wtorek, 4 kwietnia o godz. 18:30 w auli Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Mściszewskiej w Murowanej Goślinie.

Szukamy dziennikarza - reportera
Szukamy dziennikarza - reportera