#zKubkiemDlaSzpitali – wyjątkowa akcja z Chodzieży

1 maja wystartowała niezwykła akcja charytatywna #zKubkiemDlaSzpitali.

Panująca epidemia sprawiła, że każdy zdrowy medyk jest na wagę złota. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni – ich pracę doceniamy teraz szczególnie i to dzięki nim mamy szansę na lepsze jutro. Medycy, to osoby szczególnie narażone na działanie wirusa. Niezbędnym środkiem zapobiegawczym w ich codziennej pracy są m.in. maseczki.

Z racji obecnej sytuacji w Manufakturze Chodzieskiej zrodził się pomysł akcji charytatywnej o nazwie #zKubkiemDlaSzpitali. Celem akcji jest przekazanie szpitalom zakaźnym jak największej ilości certyfikowanych maseczek KN95 poprzez sprzedaż limitowanej serii kubków.

1 KUBEK to 1 MASECZKA
Dzięki tej akcji każdy z nas może w prosty sposób pomóc medykom kupując limitowany kubek w jednym z 4 kolorów. Co ważne, cała kwota ze sprzedaży kubka jest przeznaczona na zakup certyfikowanej maseczki KN95, a pod koniec każdego tygodnia Manufaktura Chodzieska rozwozi zakupione maseczki do najbardziej potrzebujących szpitali. To tak jakbyśmy my sami kupili maseczkę, a kubek dostali w prezencie. Warto pomóc, a pijąc poranną kawę lub herbatę z pięknego kubka będziemy mogli poczuć wdzięczność.

Limitowane kubki z logo akcji są dostępne na stronie: www.ManufakturaChodzieska.pl.

Manufaktura Chodzieska to rodzinna firma z długą tradycją, która powstała w 1989 roku, a obecnie jest jedną z nielicznych działających fabryk ceramiki stołowej w Polsce.
Wspierajmy razem, bo warto!

Radio Wielkopolska objęło akcję patronatem medialnym.

1 maja wystartowała niezwykła akcja charytatywna #zKubkiemDlaSzpitali

Skomentuj wiadomość

Radio Wielkopolska®
Radio Wielkopolska®